мобильный +38 067 329-60-84 мобильный +38 099 351-83-99 Перезвонить к вам?

Закрыть
Оставьте информацию о себе, мы перезвоним

2 + 6 = ?
КАТАЛОГ ТОВАРОВ
(пусто)
 
Версия для печати Версия для печати

Атлас Мисливств та Рибалок "Київська область"

Масштаб 1:250 000 

Об'єм: 56 с. 

Розмір: 16 х 23 см 

Обкладинка: м'яка, ламінова 

Друк: повноколірний 

Мова: українська 

Видано: січень 2012 р.

На складе: да
 
Описание
Характеристики
Фото
Отзывы

Атлас Мисливств та Рибалок "Київська область" ДНВП "Картографія"

 

 • Карта автомобільних шляхів. Масштаб 1:1 000 000
 • Фізична карта. Масштаб 1:1 000 000
 • Схема розміщення сторіноккарти мисливств і рибалок. Масштаб 1:1 000 000
 • Карта мисливств і рибалок. Масштаб 1:250 000
 • Календар мисливця
 • Календар рибалки
 • Опис всіх мисливств і рибалок
 • Основны вивитяги з Закону України про мисливське господарство та пполювання


Атлас мисливців та рибалок Київської області призначений для читачів, які цікавляться місцями мисливства та рибальства Київської області, займаються мисливським та рибальським спортом, аматорським рибальством.

 

В атласі подано інформацію щодо видів дичини, птахів, риб, дозволених для полювання (вилову) в Україні з відповідним річним календарем. Також розміщені номери телефонів та адреси мисливських господарств, мисливсько-рибальських баз, витяги з чинного законодавства щодо засад організації полювання, правил техніки безпеки та правил лісокористування.

ОБЗОРЫ/СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ
 • Lonely Planet Франция за рулем. 39 потрясающих маршрутов + карта

  Серия Lonely Planet - моя любимая серия путеводителей: и карты, и достопримечательности, и рекомендации, и как добраться - в общем, в нем все, что необходимо для комфортного путешествия. Благодарю за быструю доставку и приятное общение. Успеха Вам.

 • Багажник Aguri silver. Аэродинамика и надежная защита

  Ідеально після 5 місяців експлуатації. Не шумлять і не виглядяють по боках. Тримають вагу. Олександра оперативно підібрала модифікаціїї за моїм авто. Доставку виконали швидко. Рідко зустрінеш такий гарний сервіс серед відчизняних продавців. Дякую.

 • Автобокс Terra Drive 480. Объем 480 литров 196x78x43

  Купував під лижі. Задоволений. Чотири пари дорослих лиж + 2 пари ботів перевозить без питань. Шумить мало. Ціна приваблива. Але є і недоліки. Перше - це фурнітура. Вона оцинкована, а треба було б нержавіючу. Друге - зтяжні ремені. Вони ніякі. Ще й поставляються у комплекті "зроби сам" І третє - це запах пластмаси. За 5 місяців він так і не вивітрився. Все це не критично, тому рекомендую. Було дуже приємно спілкуватися з Олександрою. Отримав ідеальний сервіс. Дякую.

Copyright © 2011-2014 "Marshrut.ua". Все права защищены.

Использование материалов Marshrut.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на Marshrut.ua. Перепечатка, копирование, а также любое другое воспроизведение информации, не содержащей ссылку на Marshrut.ua, строго запрещено. Материалы, отмеченные знаком "Реклама", публикуются на правах рекламы.