мобильный +38 067 329-60-84 мобильный +38 099 351-83-99 Перезвонить к вам?

Закрыть
Оставьте информацию о себе, мы перезвоним

2 + 6 = ?
КАТАЛОГ ТОВАРОВ
(пусто)
 
Версия для печати Версия для печати

Атлас автомобільних шляхів України (на спіралі)

Мова: українська

Кількість сторінок: 200 стор. 
Масштаб: 1:500 000 
Формат: 16 х 23 см 
Обкладинка: м'яка, ламінована, на спіралі  

Друк: повноколірний  
Видано 2003 р. 
Перевидано 2004-2010 рр. 

Видавництво: "Картографія"

61,00 грн.
На складе: да
Кол-во: 
 
Описание
Характеристики
Фото
Отзывы

Атлас автомобільних шляхів України - це детальний путівник по автомобільних шляхах нашої держави.

Атлас включає: карту автошляхів України, в основу якої покладено топографічні карти масштабу 1:500 000; схему розміщення сторінок карти автомобільних шляхів; умовні позначення українською та англійською мовами; таблицю відстаней між адміністративними центрами; 55 планів міст України з основними проїздами та покажчик назв населених пунктів із зазначенням відповідної сторінки і квадрату (кожна сторінка додатково розбита на 6 квадратів, що дозволяє швидко знайти потрібний об’єкт).Язык:  українська
ОБЗОРЫ/СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ
  • Lonely Planet Франция за рулем. 39 потрясающих маршрутов + карта

    Серия Lonely Planet - моя любимая серия путеводителей: и карты, и достопримечательности, и рекомендации, и как добраться - в общем, в нем все, что необходимо для комфортного путешествия. Благодарю за быструю доставку и приятное общение. Успеха Вам.

  • Багажник Aguri silver. Аэродинамика и надежная защита

    Ідеально після 5 місяців експлуатації. Не шумлять і не виглядяють по боках. Тримають вагу. Олександра оперативно підібрала модифікаціїї за моїм авто. Доставку виконали швидко. Рідко зустрінеш такий гарний сервіс серед відчизняних продавців. Дякую.

  • Автобокс Terra Drive 480. Объем 480 литров 196x78x43

    Купував під лижі. Задоволений. Чотири пари дорослих лиж + 2 пари ботів перевозить без питань. Шумить мало. Ціна приваблива. Але є і недоліки. Перше - це фурнітура. Вона оцинкована, а треба було б нержавіючу. Друге - зтяжні ремені. Вони ніякі. Ще й поставляються у комплекті "зроби сам" І третє - це запах пластмаси. За 5 місяців він так і не вивітрився. Все це не критично, тому рекомендую. Було дуже приємно спілкуватися з Олександрою. Отримав ідеальний сервіс. Дякую.

Copyright © 2011-2014 "Marshrut.ua". Все права защищены.

Использование материалов Marshrut.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на Marshrut.ua. Перепечатка, копирование, а также любое другое воспроизведение информации, не содержащей ссылку на Marshrut.ua, строго запрещено. Материалы, отмеченные знаком "Реклама", публикуются на правах рекламы.